با توجه به درخواست مکرر اصناف خیابان صنفی صنعتی،شهرداری با همکاری صنوف

نسبت به پیاده رو سازی این خیابان اقدام نمود.

.با توجه به مدیریت بحران آب شهرداری جهت صرفه جویی در مصرف آب و زیباسازی منظر شهری نسبت به کفپوش نمودن قسمتی از آیلند بلوار امام رضا(ع)اقدام نمود .

 

  

 

همزمان با دومین روز از هفته دولت، طی مراسمی با حضور دکتر «رضوی» فرماندار شهرستان سرایان ومسئولان اجرایی شهرستان سرایان وشهر آیسک وجمعی از شهروندان دو پروژه عمرانی شهرداری آیسک افتتاح شد.
در این مراسم مهندس «مصطفی غلامی»» شهردار آیسک با تبریک فرارسیدن هفته دولت وتشکر از حضور فرماندار شهرستان سرایان ومسئولان گفت : پروژه‌های افتتاحی امروز شامل زیر سازی وآسفالت معابر به حجم 10هزار متر مربع و900متر جدول گذاری جمعا با اعتبار 16میلیارد و400میلیون ریال است.
به گفته وی این خدمات از دهه فجر سال گذشته تا امروز انجام شده وخدمات رسانی شهرداری حتی یک روز هم متوقف نشده است.
در این مراسم دکتر رضوی فرماندار شهرستان سرایان با تشکر از خدمات شهرداری وشورای اسلامی شهر آیسک، هفته دولت را فرصتی برای تغییر نگاه مردم به دولت با تبیین خدمات واقدامات دستگاه‌های اجرایی و دولتی دانست واظهار داشت:بسیاری از خدمات ارائه شده مستقیم وغیر مستقیم با زندگی مردم در ارتباط وتاثیر گذار است.
وی اعتماد مردم را سرمایه اجتماعی برای دولت ونظام دانست وتصریح کرد: تلاش رسانه های بیگانه وامپراطوری رسانه ای غرب کمرنک کردن خدمات وکمرنگ جلوه دادن دستاوردهای دولت است. وی مهار بیماری مرگبار کرونا که روزی تا 700خانوار را در کشور عزادار می‌کرد یکی از توفیقات دولت سیزدهم بیان کرد واطلاع رسانی خدمات دولت را در تمام سطوح خواستار شد.
#هفته_دولت
#دولت_مردم
#شورای_ششم
#شهرداری_آیسک_نماد_خدمت

 باتوجه به درخواست مکرر مردم و تصادفات پی در پی بر اساس دستور شورای ترافیک شهرستانی شهرداری نسبت به احداث سرعتگیر در خیابان حافظ (تقاطع امام خمینی به حافظ)اقدام نمود.

  

 

 

 

 

 

 

بازدید میدانی شهردار از آسفالت خیابان ها و کوچه های سطح شهر و شنیدن مطالبات مردمی از زبان شهروندان 

 

 

 

روابط عمومی شهرداری آیسکنقشه شهر

 

راه های ارتباطی

 سامانه ارتباط مردمی : =

 سامانه پیامک شهرداري : 500020403707 

 تلفن روابط عمومی: 05632874115    

 فکس روابط عمومی:05632872788

 پست الکترونیک :   shahrdariayask_1379@yahoo.com

 آدرس : خراسان جنوبي-شهرستان سرايان-بخش آيسك -بلوار امام رضا(ع)

بازدید امروز127
بازدید دیروز64
بازدید هفته349
بازدید ماه1631
کل بازدید213983